Od babičky

Otvorili sme starú truhlicu a objavili poklad. Krásne tekovské kroje. Decentné čierne, zdobené ručnými výšivkami… stali sa pre nás inšpiráciou… a tak vám prinášame pár originálnych kúskov, ktoré sme vytvorili recyklovaním materiálov.

 • Sold out

  Korzet a kabelka

  , ,

  Korzet je vyrobený z čiernej zamatovej šatky v kombinácii s krásnou ručnou výšivkou. Je pevne vystužený kosticami, vzadu je šnurovačka. Využijete na spoločenské príležitosti k sukni, šatám i k nohaviciam. Spoločenská kabelka je vyrobená z toho istého materiálu. Je vystužená pevným plátnom, aby pekne držala tvar. Zapínanie na kabelke má starožitný vzhľad s nádychom romantiky a nostalgie. Zapínanie je prišívané ručne.

  Tento kúsok budete vlastniť iba vy. Vyrábame po jednom kuse.

  Veľkosť: 40 – 42

  75,00
 • Sold out

  Korzetový opasok a peňaženka

  , ,

  Korzetový opasok je vyrobený z čiernej zamatovej šatky v kombinácii s krásnou ručnou výšivkou. Je pevne vystužený, vzadu sú kovové očká a saténová stužka. Môže byť krásnym doplnkom k jednofarebnému spoločenskému oblečeniu, k šatám, či k overalu. Peňaženka je z toho istého materiálu, podšitá čiernou podšívkou. Kovové zapínanie je ručne prišívané.

  Tento kúsok budete vlastniť iba vy. Vyrábame po jednom kuse.

  36,00
 • Sold out

  Opasok a peňaženka

  , ,

  Opasok je vyrobený z čiernej zamatovej šatky v kombinácii s krásnou ručnou výšivkou. Je pevne vystužený, vzadu sa zapína na gombičky. Môže byť krásnym doplnkom k jednofarebnému spoločenskému oblečeniu, k šatám, či k overalu. Peňaženka je z toho istého materiálu, podšitá čiernou podšívkou. Kovové zapínanie je ručne prišívané.

  Tento kúsok budete vlastniť iba vy. Vyrábame po jednom kuse.

  36,00